Plugins - WP ULike - Stable (latest release) - en to sv_SE translation catalogue (94 entries)

en: It's OK.
sv_SE: Det är ok.

en: It's Ok!
sv_SE: Det är ok!

en: Button
sv_SE: Knapp

en: Not Now
sv_SE: Inte nu

en: No thanks and never ask me again
sv_SE: Nej tack och fråga mig aldrig igen

en: Get More Information
sv_SE: Skaffa mer information

en: Go Pro
sv_SE: Skaffa Pro

en: Like
sv_SE: Gilla

en: Statistics
sv_SE: Statistik

en: About
sv_SE: Om

en: Logs
sv_SE: Loggar

en: Settings
sv_SE: Inställningar

en: Configuration
sv_SE: Konfiguration

en: General
sv_SE: Allmänt

en: Enable Notifications
sv_SE: Aktivera aviseringar

en: Posts
sv_SE: Inlägg

en: Comments
sv_SE: Kommentarer

en: Home
sv_SE: Hem

en: Archives
sv_SE: Arkiv

en: Categories
sv_SE: Kategorier

en: Search Results
sv_SE: Sökresultat

en: Tags
sv_SE: Etiketter

en: Author Page
sv_SE: Författarsida

en: BuddyPress Pages
sv_SE: BuddyPress-sidor

en: bbPress Pages
sv_SE: bbPress-sidor

en: WooCommerce Pages
sv_SE: WooCommerce-sidor

en: Allowed Variables:
sv_SE: Tillåtna variabler:

en: Content Types
sv_SE: Innehållstyper

en: Translations
sv_SE: Översättningar

en: Custom Style
sv_SE: Anpassad stil

en: Select a Template
sv_SE: Välj en mall

en: Here
sv_SE: Här

en: Button Type
sv_SE: Knapptyp

en: Image
sv_SE: Bild

en: Button Text
sv_SE: Knapptext

en: Bottom of Content
sv_SE: Botten på inlägg

en: Top and Bottom
sv_SE: Toppen och botten

en: You need to login in order to like this post:
sv_SE: Du måste logga in för att gilla detta inlägg:

en: click here
sv_SE: klicka här

en: You need to enter a unique id for notice.
sv_SE: Du måste ange ett unikt id för notis.

en: Skip
sv_SE: Hoppa över

en: Authorization failed. Please refresh the page and try again.
sv_SE: Auktorisering misslyckades. Uppdatera sidan och försök igen.

en: Custom Settings
sv_SE: Anpassade inställningar

en: Save Settings
sv_SE: Spara inställningar

en: Reset Settings
sv_SE: Återställ inställningar

en: For more information:
sv_SE: För mer information:

en: FAQ
sv_SE: Vanliga frågor

en: No options defined.
sv_SE: Inga alternativ definierade.

en: Select %s
sv_SE: Välj %s

en: Remove %s
sv_SE: Ta bort %s

en: No action defined.
sv_SE: Ingen åtgärd definierad.

en: No license defined.
sv_SE: Ingen licens definierad.

en: Submit
sv_SE: Skicka

en: Activities Stats
sv_SE: Aktivitetsstatistik

en: Topics Stats
sv_SE: Ämnesstatistik

en: No results were found in
sv_SE: Inga resultat hittades i

en: on
sv_SE: på

en: %s is Not Activated!
sv_SE: %s är inte aktiverad!

en: Title:
sv_SE: Rubrik:

en: Type:
sv_SE: Typ:

en: Year
sv_SE: År

en: Month
sv_SE: Månad

en: Week
sv_SE: Vecka

en: Yesterday
sv_SE: Igår

en: Today
sv_SE: Idag

en: Style:
sv_SE: Stil:

en: Simple
sv_SE: Enkel

en: Heart
sv_SE: Hjärta

en: Profile URL:
sv_SE: Profil-URL:

en: Buy WP ULike Premium
sv_SE: Köp WP ULike Premium

en: More information
sv_SE: Mer information

en: Username
sv_SE: Användarnamn

en: Permalink
sv_SE: Permalänk

en: Date / Time
sv_SE: Datum/tid

en: Actions
sv_SE: Åtgärd

en: Post ID
sv_SE: Inläggs-ID

en: Post Title
sv_SE: Inläggsrubrik

en: WP ULike Statistics
sv_SE: Statistik för WP ULike

en: Total
sv_SE: Totalt

en: View All Logs
sv_SE: Visa alla loggar

en: Weekly
sv_SE: Veckovis

en: Monthly
sv_SE: Månatlig

en: Yearly
sv_SE: Årligen

en: Totally
sv_SE: Totalt

en: Hover
sv_SE: Hovring

en: Active
sv_SE: Aktiv

en: Left
sv_SE: Vänster

en: Center
sv_SE: Centrerat

en: Use zero to disable.
sv_SE: Använd noll för att inaktivera.

en: Limits
sv_SE: Begränsningar

en: Default
sv_SE: Standard

en: posts
sv_SE: inlägg

en: comments
sv_SE: kommentarer

en: activities
sv_SE: aktiviteter
