Plugins - WP ULike - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (172 entries)

en: Like
fa: لایک

en: Are you sure to remove this item?!
fa: آیا از حذف این آیتم اطمینان دارید؟!

en: Post Likes Logs
fa: وقایع لایک در نوشتارها

en: Comment Likes Logs
fa: وقایع لایک در دیدگاه ها

en: Activity Likes Logs
fa: وقایع لایک در فعالیت ها

en: Topics Likes Logs
fa: وقایع لایک در تاپیک ها

en: Statistics
fa: آماره

en: About
fa: درباره

en: Logs
fa: وقایع

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Configuration
fa: تنظیمات

en: General
fa: عمومی

en: Convert numbers of Likes with string (kilobyte) format.
fa: با فعال سازی این گزینه، می توانید اعداد بالای 1000 را با فرمت رشته ای (کیلوبایت) نمایش دهید.

en: Unlike
fa: آنلایک

en: Custom toast messages after each activity
fa: نمایش پیام های سفارشی بعد از هر فعالیت

en: Posts
fa: نوشته ها

en: Comments
fa: دیدگاه ها

en: Activities
fa: فعالیت ها

en: Home
fa: خانه

en: Archives
fa: بایگانی

en: Categories
fa: دسته بندی ها

en: Search Results
fa: نتایج جستجوها

en: Tags
fa: برچسب ها

en: Author Page
fa: صفحه نویسنده

en: Activity Content
fa: در متن فعالیت

en: Activity Meta
fa: در متاباکس فعالیت

en: Add the possibility to like Buddypress comments in the activity stream
fa:  با فعال سازی این گزینه،‌ سیستم لایک در بخش دیدگاه های مربوط به بادی پرس فعال می شود.

en: Post Activity Text
fa: متن فعالیت مطالب

en: Allowed Variables:
fa: متغیرهای قابل استفاده:

en: Comment Activity Text
fa: متن فعالیت دیدگاه ها

en: BuddyPress
fa: بادی پرس

en: bbPress
fa: بی بی پرس

en: Content Types
fa: تنظیمات محتوا

en: Integrations
fa: ادغام ها

en: Profiles
fa: پروفایل

en: Login & Signup
fa: ورود / ثبتنام

en: Translations
fa: ترجمه ها

en: Strings
fa: رشته ها

en: You Should Login To Submit Your Like
fa: برای ثبت لایک، باید وارد شوید

en: Thanks! You Liked This.
fa: متشکریم! شما این را لایک کردید.

en: Liked Notice Message
fa: پیغام اطلاعیه پسندیدن

en: Sorry! You unliked this.
fa: متأسفیم! شما این را نپسندیدید.

en: Unliked Notice Message
fa: پیغام اطلاعیه لغو پسندیدن

en: Like Button
fa: دکمه لایک

en: Developer Tools
fa: ابزارهای توسعه

en: Custom Style
fa: سفارشی سازی

en: REST API
fa: تنظیمات Rest API

en: Optimization
fa: بهینه سازی

en: Select a Template
fa: یک تمپلیت انتخاب کنید

en: Button Type
fa: حالت دکمه

en: Text
fa: متن

en: Button Text
fa: متن دکمه

en: Automatic display
fa: نمایش خودکار

en: Top of Content
fa: بالای محتوا

en: Bottom of Content
fa: پایین محتوا

en: Top and Bottom
fa: بالا و پایین

en: Only Logged In Users
fa: فقط کاربران وارد شده

en: Logging Method
fa: روش وقایع نگاری

en: Cookie
fa: کوکی

en: Only logged in users
fa: فقط کاربران وارد شده

en: You need to login in order to like this post:
fa: برای امتیاز دهی به این مطلب، لطفا وارد شوید:

en: click here
fa: برای ورود کلیک کنید

en: Size of Gravatars
fa: سایز آوتار

en: The number of users to show in the users liked box
fa: حداکثر چند کاربر در باکس لایک کنندگان، نمایش داده شوند؟!؟

en: Custom Settings
fa: تنظیمات سفارشی

en: Save Settings
fa: ذخیره تغییرات

en: Reset Settings
fa: بازیابی تنظیمات

en: Similar Settings
fa: تنظیمات مشابه

en: WP ULike plugin allows to integrate a beautiful Ajax Like Button into your wordPress website to allow your visitors to like and unlike pages, posts, comments AND buddypress activities. Its very simple to use and supports many options.
fa: افزونه WP ULike Pro  کاملترین ابزار وردپرس برای ایجاد قابلیت امتیازدهی به انواع مطالب (نوشته ها، دیدگاه ها، فعالیت های BuddyPress، انجمن های bbPress، محصولات WooCommerce و…) در وبسایت شماست.

en: If you select <strong>"Do Not Log"</strong> method: Any data logs can't save, There is no limitation in the like/dislike, unlike/undislike capacity do not work
fa: اگر گزینه <strong>"بدون وقایع نگاری"</strong> را انتخاب کنید: هیچ اطلاعات وقایعی ذخیره نمی شود، هیچ شرط محدود کننده ای برای  لایک/دیسلایک بررسی نمی شود، قابلیت لغو لایک/دیسلایک وجود نخواهد داشت

en: If you select <strong>"Logged By Cookie"</strong> method: Any data logs can't save, The like/dislike condition will be limited by SetCookie, unlike/undislike capacity do not work
fa: اگر گزینه <strong>"با کوکی"</strong> را انتخاب کنید: هیچ اطلاعات وقایعی ذخیره نمی شود، شرط بررسی  لایک/دیسلایک توسط  کوکی محدود می شود، قابلیت لغو لایک/دیسلایک وجود نخواهد داشت

en: If you select <strong>"Logged By IP"</strong> method: Data logs will save for all users, the convey of like/dislike condition will check by user IP
fa: اگر گزینه <strong>"با آی پی"</strong> را انتخاب کنید: اطلاعات وقایع همه ی کاربران ذخیره می شود، شرط بررسی  لایک/دیسلایک فقط توسط آی پی انجام میگیرد

en: If you select <strong>"Logged By Username"</strong> method: data logs only is saved for registered users, the convey of like/dislike condition will check by username, There is no permission for guest users to unlike/undislike
fa: اگر گزینه <strong>"با نام کاربری"</strong> را انتخاب کنید: اطلاعات وقایع تنها برای کابران عضو ذخیره می شود، شرط بررسی  لایک/دیسلایک توسط نام کاربری انجام میگیرد، کاربران مهمان اجازه لغو لایک/دیسلایک را نخواهند داشت

en: Template Variables
fa: تمپلیت متغیرها

en: Start the loop of logs
fa: شروع حلقه وقایع

en: required
fa: لازم

en: End of the while loop
fa: پایان حلقه وقایع

en: Display the liker name
fa: نمایش نام کاربر لایک کرده

en: Display the liker avatar (By Gravatar)
fa: نمایش آواتار کاربر لایک کرده (توسط Gravatar)

en: Display the BuddyPress user profile url
fa: نمایش پیوند مربوط به پروفایل های بادی پرس

en: Display the UltimateMemebr user profile url
fa: نمایش پیوند مربوط به پروفایل های افزونه UltimateMemebr

en: Display the permalink
fa: نمایش پیوند ارجاعی

en: Display the likes count number
fa: نمایش شمارنده تعداد لایک ها

en: Display the post title
fa: نمایش عنوان نوشته

en: Display the comment author name
fa: نمایش نام نویسنده دیدگاه

en: If you disable this option, you have to put manually this code on wordpress while loop
fa: اگر این قابلیت را غیر فعال کنید، باید به صورت دستی این کد را در حلقه مطالب وردپرس قرار دهید

en: If you disable this option, you have to put manually this code on comments text
fa: اگر این قابلیت را غیر فعال کنید، باید به صورت دستی این کد را در متن دیدگاه ها قرار دهید

en: If you disable this option, you have to put manually this code on buddypres activities content
fa: اگر این قابلیت را غیر فعال کنید، باید به صورت دستی این کد را در متن فعالیت ها قرار دهید

en: For more information:
fa: برای اطلاعات بیشتر:

en: FAQ
fa: سؤالات متداول

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Default settings have been reset.
fa: تنظیمات پیشفرض، بازیابی شد.

en: Do you really want to reset all these settings to their default values ?
fa: آیا از بازیابی تنظیمات پیشفرض مطمئن هستید؟!؟

en: No options defined.
fa: هیچ تنظیماتی تعریف نشده است.

en: Select %s
fa: انتخاب %s

en: Remove %s
fa: حذف %s

en: No action defined.
fa: هیچ کاری تعریف نشده است.

en: Guest User
fa: کاربر مهمان

en: WP Ulike Widget
fa: ابزارک یولایک

en: An advanced widget that gives you all most liked records with different types
fa: یک ابزارک ساده و کاربردی برای نمایش بیشترین لایک شده ها در چندین نوع مختلف

en: on
fa: در

en: you haven't liked any post yet!
fa: شما هنوز هیچ نوشته ای را لایک نکرده اید!

en: Most Liked
fa: بیشترین لایک شده ها

en: Title:
fa: عنوان:

en: Type:
fa: نوع:

en: Most Liked Posts
fa: پرلایک ترین مطالب

en: Most Liked Comments
fa: پرلایک ترین دیدگاه ها

en: Most Liked Activities
fa: پرلایک ترین فعالیت ها

en: Most Liked Topics
fa: پرلایک ترین تاپیک ها

en: Most Liked Users
fa: پرلایک ترین کاربران

en: Last Posts Liked By User
fa: آخرین مطالب لایک شده توسط کاربر

en: Number of items to show:
fa: تعداد آیتم ها:

en: Period:
fa: دوره زمانی:

en: All The Times
fa: همه زمان ها

en: Year
fa: سال

en: Month
fa: ماه

en: Week
fa: هفته

en: Yesterday
fa: دیروز

en: Today
fa: امروز

en: Style:
fa: قالب:

en: Simple
fa: ساده

en: Heart
fa: قلب

en: Title Trim (Length):
fa: برش عنوان (طول):

en: Profile URL:
fa: لینک پروفایل به:

en: UltimateMember
fa: افزونه UltimateMember

en: Activate Like Counter
fa: فعال سازی شمارنده

en: Activate Thumbnail/Avatar
fa: فعال سازی تصویرشاخص/آواتار

en: Thumbnail/Avatar size:
fa: سایز تصویرشاخص/آواتار:

en: WP ULike Logs
fa: وقایع اتفاقیه در وردپرس یولایک

en: ID
fa: شناسه

en: Username
fa: نام کاربری

en: Status
fa: وضعیت

en: Activity ID
fa: شناسه فعالیت

en: Permalink
fa: لینک همیشگی

en: Date / Time
fa: تاریخ / زمان

en: IP
fa: آدرس IP

en: Actions
fa: کارها

en: <a href="%1$s">Activity Permalink</a>
fa: <a href="%1$s">مشاهده فعالیت</a>

en: Comment ID
fa: شناسه دیدگاه

en: Comment Author
fa: نویسنده دیدگاه

en: Comment Text
fa: متن دیدگاه

en: Post ID
fa: شناسه نوشتار

en: Post Title
fa: عنوان نوشتار

en: WP ULike Statistics
fa: آماره وردپرس یولایک

en: Total
fa: کل

en: Top Likers
fa: برترین لایک کنندگان

en: Topic ID
fa: شناسه تاپیک

en: Topic Title
fa: عنوان تاپیک

en: Button Templates
fa: انتخاب تمپلیت

en: Active
fa: فعال

en: Left
fa: چپ

en: Center
fa: وسط

en: Counter
fa: شمارنده

en: Error
fa: خطا

en: Points for Liking content
fa: امتیاز لایک یک نوشته

en: Limit
fa: محدودیت

en: Log template
fa: قالب وقایع

en: Points for Author Who Get Liked
fa: امتیاز به کاربری که لایک دریافت کرده است

en: Points for unliking content
fa: امتیاز لغو لایک یک نوشته

en: Points for Author Who Get Unliked
fa: امتیاز به کاربری که لغو لایک دریافت کرده است

en: Limits
fa: محدودیت ها

en: Default
fa: پیشفرض

en: WP ULike Activity
fa: فعالیت های وردپرس یولایک

en: This hook award / deducts points from users who Like/Unlike any content of WordPress, bbPress, BuddyPress & ...
fa: با استفاده از این هوک، کاربرانی که هر نوع مطلب وردپرس، بادی پرس، بی بی پرس و... را لایک/آنلایک کنند (بعلاوه افرادی که نوشته آنها لایک/آنلایک شده)، می توانند به ترتیب امتیازات مثبت و منفی دریافت کنند.

en: Liking Content
fa: لایک نوشته

en: Liked Content
fa: نوشته لایک شده

en: Unliking Content
fa: لغو لایک نوشته

en: Unliked Content
fa: نوشته لغو لایک شده

en: Recent Posts Liked
fa: تازه ترین مطالب لایک شده

en: Recent Comments Liked
fa: تازه ترین دیدگاه های لایک شده

en: This user has not made any likes.
fa: این کاربر، هنوز هیچ موردی را نپسندیده است.

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WP ULike
fa: یولایک
